facebook

П’ятеро студентів-магістрів УКД отримають грант на безкоштовне навчання від ТМ «Копійочка»

20 червня відбулася презентація грантового проєкту від ТМ «Копійочка», у рамках якого троє студентів спеціальності 081 Право та двоє студентів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення отримають можливість безкоштовно навчатися на ОКР «Магістр» в Університеті Короля Данила.

Пише - джерело.

«Університет Короля Данила — заклад з усталеними традиціями, де вже понад 27 років підтримують талановиту молодь. Наша ініціатива спрямована на те, щоб студенти, які здобули освітній ступінь бакалавра, мали змогу продовжити безкоштовне навчання за грантовою системою на магістратурі», — наголосила Ірина Припхан — завідувачка кафедри права та публічного управління.

Загальна сума грантів складає понад 300 тисяч гривень. Відтак, студенти мають можливість не тільки отримати грант на безкоштовне навчання, а й пройти стажування в компанії.

«Ми — соціально відповідальний бізнес. Один із наших ключових фокусів — утримання талантів у компанії. Наразі ми спостерігаємо певний дефіцит експертів на локальному ринку. Саме тому вирішили звернутися до Університету Короля Данила, щоб співпрацювати в аспекті залучення талановитих студентів для стажування в нашому бізнесі», — поділилася Катерина Черняєва — керівниця департаменту розвитку персоналу мережі роздрібної торгівлі «Копійочка».

Гранти будуть виділені на конкурсній основі для активних студентів, які займаються благодійною й соціальною діяльністю, повністю виконали навчальний план та успішно склали ЄВІ/ЄФВВ.

«Університет Короля Данила завжди підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток освіти та підтримку талановитих студентів. Ми вдячні за можливість співпрацювати з надійним і високопрофесійним партнером, який дбає про майбутнє молодих спеціалістів», — відзначив Мирослав Луцький — ректор Університету Короля Данила.

Реклама

The post П’ятеро студентів-магістрів УКД отримають грант на безкоштовне навчання від ТМ «Копійочка» appeared first on Місто.

Читайте також:  Я пропрацювала в школі 7 років і розповім, як за помилки батьків розплачуються і діти, і вчителі

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: