facebook

“Отримати продукти в супермаркеті безкоштовно”: в українців з’явилася нова можливість, потрібно лише оформити заявку

Українці, що опинились у скрутній життєвій ситуації, можуть отримати продукти безкоштовно. Для цього лише слід подати заявку на таку допомогу і чекати, поки з’явиться можливість їїотримати.

Пише - джерело.

Як інформує “biz.today.ua”, через російську агресію громадянам, які проживають в зоні бойових дій або на прилеглих територіях, доводиться переїжджати у безпечніші регіони. Рятуючи своє життя, люди нерідко опиняються у скрутній ситуації, коли немає ні житла, ні роботи, а подекуди й коштів, аби забезпечити свої родини. Українцям, які постраждали від війни, допомагають як держава, так і благодійники. Таким громадянам надають не лише фінансову допомогу, але й вони можуть отримати продукти безкоштовно. В Мінсоцполітики запевняють, що отримати безкоштовні продуктові набори за потреби може будь яка родина.

Отож, для отримання продуктових наборів, насамперед, потрібно зареєструватись на платформі єДопомога. Далі необхідно залишити відповідну заявку.

Читайте також:  Долар по 30 гривень: чи може курс повернутись на довоєнний рівень

Після проходження такої процедури родина може вирушати до супермаркету для отримання продуктів. Обов’язково на касі магазину потрібно показати смс-повідомлення або завітати у кабінет єДопомога і надати касиру надісланий штрих-код для сканування.

Можна взяти участь в акції як благодійн

Яякщо ваша родина не потребує допомоги, ви можете взяти участь у акції як благодійник. Для цього потрібно перейти за таким посиланням: https://social.edopomoga.gov.ua/uk/cabinet/volunteer

Далі слід обрати одну з поданих заявок та номінал, яким вам буде зручно сплатити по заявці. Для сплати доступні номінали 200, 500 і 1000 гривень. Останнім кроком буде безпосередня сплата обраної вами суми.

Після оплати родина, яка подавала прохання, може протягом 30 діб завітати в торговельну мережу та забрати продукти.

 

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: