facebook

Нові тренди: як через COVID-19 зміниться туризм у Карпатах

Туризм уважається стратегічним напрямком розвитку Івано-Франківської області. Через карантин у зв’язку з пандемією галузь фактично припинила роботу, місцеві туристичні проєкти втратили грантове фінансування з ЄС та інших міжнародних фондів, український уряд також скасував підтримку проєктів розвитку туризму у Карпатах.

Пише - джерело.

Проте область “заряджена” на відновлення туризму, вважає начальник управління туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

Вчора відбулася онлайн-зустріч керівників туризму України, на якій були присутні регіональні менеджери.

Обговорили перші посткарантинні заходи, які можуть бути реалізовані під керівництвом ДАРТ, зокрема йшла мова про розробку комунікаційної концепції для подорожей країною, санітарно-епідеміологічних рекомендацій для відновлення роботи готелів та інших місць розміщення, створення мережі ТІЦ на вокзалах і консолідованого календаря подій, зокрема для Карпатського регіону.

“Відчувається, що всі регіони заряджені на роботу”, – поділився враженням з наради Віталій Передерко.

Він розповів, що мав можливість поінформувати про прикарпатські ініціативи, зокрема про створення спільно з туристичним бізнесом 52 туристичних продуктів – турів вихідного дня (вікендів), які передбачають відпочинок на Івано-Франківщині.

Чекаємо завершення карантину та відновлення міжрегіонального транспортного сполучення, щоб розпочати їх просування”, – додав він.

Передерко нагадав, що поки можна подорожувати онлайн – на офіційній туристичній Facebook-сторінці IF Tourism Office у зв’язку з запровадженням карантину започаткували ініціативу віртуальних мандрів, які ідентифікуються за хештегами: #віртуальнімандри, #франківщинавіртуальна.

Читайте також:  Вірян запрошують на прощу у Карпати

Віталій Передерко повідомив, що в області будуть продовжувати реалізацію Програми розвитку туризму з урахуванням нових посткарантинних реалій.

Головний спеціаліст з туризму Прикарпаття розповів про нові тренди:

“Ми усвідомлюємо, що відновлення подорожей матиме тривалий період, втім переконані, що вже цього року українці зможуть подорожувати на невеликі відстані у межах країни. У тренді будуть нетривалі подорожі, як правило, у сімейному колі, які передбачатимуть відвідування туристичних локацій спершу у радіусі 100 км, а згодом і більше.

Велике значення на найближчу перспективу матиме, звичайно, відновлення залізничного сполучення і наявність у регіонах достатньої кількості закладів розміщення, що зможуть забезпечити безпечні з точки зору охорони здоров’я умови проживання.

Ціновий фактор не буде превалювати над безпековим. Українці обиратимуть недорогий сегмент відпочинку, оскільки купівельна спроможність наразі буде низькою з економічних причин. Ми очікуємо, що Карпати, зокрема Івано-Франківщина, будуть серед тих регіонів, куди українці подорожуватимуть після завершення карантинних обмежень насамперед.

У нашій області для цього є достатня кількість природних і культурних туристичних ресурсів, цікавих інтерактивних локацій, а також достатня кількість закладів розміщення, яка дозволяє відпочивати віддалено від інших туристів – йде мова про сільські садиби і котеджі. Саме таке розміщення буде мати на початку найбільший попит з точки зору безпеки, психологічної врівноваженості і комфорту”.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: