facebook

Нові маршрути та віртуальний путівник: експерти з чотирьох країн розробляють понад 50 турів вихідного дня в Карпатах

Упродовж 4-6 березня в Угорщині управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА брало участь у робочому засіданні Наглядової ради проєкту міжнародної технічної допомоги “52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці”.

Пише - джерело.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Івано-Франківщину туристичну.

“Під час проведення заходу презентовано стан реалізації проєкту в цільових регіонах, презентовано туристичні локації традиційних культур праці, обговорено напрацювання з розробки інноваційних туристичних продуктів – 52 турів вихідного дня з досвідом живої спадщини Карпат, розглянуто питання визначення методології маркетингового дослідження туристичного ринку. Особливу увагу приділено темі брендингу вже готових продуктів Карпатської культурної спадщини (логотип, слоган)”, – йдеться в повідомленні.

Друга частина засідання була присвячена онлайн-промоції – визначено структуру музею карпатської спадщини та мобільного віртуального путівника, а також обговорено плани реалізації наступних заходів.

На завершення партнери проєкту з Румунії, Словаччини, Угорщини та України мали можливість познайомитися з місцевими виробниками традиційних продуктів бджільництва, відвідати інші атракції.

Довідково. Проєкт “52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці” реалізовується ГО “Туристична Асоціація Івано-Франківщини” у партнерстві з управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації, Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Кошицькою регіональною організацією туризму (Словаччина), Туристичною організацією ABA (Угорщина).

Читайте також:  У Карпатах в трьох туристів влучила блискавка: подробиці

Проєкт стартував 25 жовтня 2019 року та виконується за співфінансування Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020”.

Мета проєкту: збільшення відвідуваності туристами і створення нових можливостей додаткових джерел доходу у прикордонних громадах шляхом розробки й популяризації унікального туристичного досвіду.

Проєкт реалізується в Івано-Франківській і Закарпатській областях України, повітах Марамуреш і Сату-Маре Румунії, Кошицькому і Пряшівському краї Словаччини, регіонах Боршод-Абауй-Земплен та Саболч-Сатмар-Берег Угорщини.

Партнери проєкту перетворять місцеві активи нематеріальної культурної спадщини на 52 ринкові продукти, надаючи різноманітні можливості для підприємців та місцевого населення розвивати повагу до спадщини та сприяти її збереженню; буде створено два електронні туристичні продукти – онлайн-музей традиційних культур праці і побуту Карпат та віртуальний гід Карпатською живою спадщиною, інтерпретаційні документальні фільми з історіями життя людей – носіїв живої спадщини.

У рамках проєкту буде створено платформу для транскордонного співробітництва стейкхолдерів та постачальників товарів і послуг, де вони зможуть обмінюватись думками щодо бажаного майбутнього дестинації; виготовлено брендові атрибути, у т.ч. уніформи, сувеніри, демонстраційні стенди, створено промо-тизер; організовано експедицію для тревел-блогерів та Міжнародний форум Карпатської живої спадщини.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: