facebook

Нові функції “Резерв+”: до Міноборони з самого ранку звернулися до чоловіків – на це чекали, але не вірили

Подробиці

Пише - джерело.

З 18 червня у застосунку “Резерв+” з’явився QR-код, який дозволяє уповноваженим органам перевіряти чинність електронного військово-облікового документа. Цей документ має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Також у застосунку можна згенерувати версію електронного військово-облікового документа у кілька кліків.

В “Резерв+” доступна функція виправлення даних онлайн для випадків, коли військовослужбовець перебуває на обліку, але його актуальний статус не відображається у реєстрі. Також функція дозволяє виправити дані для тих, хто отримав повідомлення “дані не знайдено”.

Про це повідомляє Міністерство оборони України у Телеграм – каналі.

Державна прикордонна служба України зазначила, що українці на пунктах пропуску можуть пред’являти прикордонникам електронну версію військово-облікового документа.

Міноборони запустило новий чат-бот “Армія Плюс” для підтримки військових, цивільних осіб та їхніх сімей. Чат-бот пропонує оперативні відповіді на широкий спектр запитань:

Читайте також:  17 тисяч штрафу на рівному місці: про махінації поліції з алкотестером попередили водіїв

Для військових: консультації з питань пільг, грошового та речового забезпечення, статусу бойових дій, лікування, реабілітації та протезування, житлових питань.
Для цивільних: консультації з питань військового обліку, бронювання, відстрочки та рекрутингу.
Для сімей військовослужбовців: відповіді на запитання щодо грошового забезпечення полонених та загиблих військових, медичної допомоги, санаторного лікування, пільг та державної допомоги.
Міністерство оборони запустило соціально-рекламну кампанію “Будь собою”, спрямовану на залучення українців до лав Збройних Сил України. Кампанія підкреслює важливість особистого внеску кожного громадянина у забезпечення національної безпеки та оборони країни. Громадяни можуть приєднатися до ЗСУ, обравши вакансію на сайті або відвідавши рекрутингові центри для отримання консультацій.

Сообщение Нові функції “Резерв+”: до Міноборони з самого ранку звернулися до чоловіків – на це чекали, але не вірили появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: