facebook

Недавно рятував під обстрілами побратимів: на Донбасі загинув мешканець Прикарпаття

У зоні проведення операції Об’єднаних сил 3 квітня загинув сержант Сергій Сулима, з 10-ї гірсько-штурмової бригади, повідомляє NNS.

Пише - джерело.

Лучанин Сергій Сулима 1980 року народження, був головним сержантом гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892.

Хоча Сергій родом із Луцька, але останні роки проживав на Івано-Франківщині у селі Височанка Галицької ОТГ. Звідси він і пішов на контракт. Неодружений. На Волині у нього залишились мати і сестра.

“Поблизу Шумів відбувся підрив на невідомому мінно-вибуховому пристрої, внаслідок якого бойове травмування несумісне з життям отримав військовослужбовець Об’єднаних сил”, — повідомляв штаб ООС у ранковому зведенні.

Читайте також:  Окупанти «ДНР» б’ють священників за українську мову – митрополит ПЦУ

Сергій Сулима – це той самий сержант, який кинувся слідом за медсестрою Світланою Земліною, яка під снайперським вогнем рятувала поранених 26 березня. Саме він відтягував побратима у більш безпечне місце. Тоді вдалося врятувати двох поранених бійців, а четверо військовослужбовців загинули.

Пройшов тиждень і Сергій Сулима загинув сам. Тут же, під Шумами. Нагадаємо, окупанти дистанційно мінують цю територію. 26 березня українські військові були розстріляні снайперами під час спроб розмінувати ділянку.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: