facebook

Не лінуйтеся: чому не можна лягати спати з мокрим волоссям

До свого здоров’я треба ставитися відповідально.

У кожного з нас була така ситуація, коли під вечір сили покидають нас і хочеться скоріше лягти спати. Але після гарячої ванни або освіжаючого душу, волосся ще не встигло висохнути. Як тоді бути?

Поспішаємо вас запевнити, що фахівці категорично забороняють лягати спати з мокрою головою, інформує Ukr.Media.

Трихологи розповіли, до чого це може призвести і які наслідки можуть виникнути через нашу безпечність:

Якщо ви швидко засинаєте, ваша температура тіла підвищується, мокре волосся остуджує голову, але це провокує головний біль. А якщо ви лягаєте спати з рушником на голові, то у вас ще більше шансів відчути нездужання. Зверніть увагу на відкриті вікна, балкон, якщо у квартирі не дуже тепло — у вас є шанс простудиться.
Коли ваше волосся мокре — воно сплутується, на ньому утворюються мікрозаломи. І замість того, щоб більше часу приділити зборам і сніданку, ви нервово розчісуєте волосся.
Мокре волосся може притягувати інфекцію. На подушках збирається бруд і бактерії, вбирається піт. Постільний атрибут — джерело накопичення відмерлих клітин шкіри. Ваше невисохле волосся культивує всі умови для розвитку різних інфекцій. Згодом ви можете зіткнутися з розрідженням на шкірі і з алергіями.
Трихологи кажуть, якщо у вас є натяки на лупу, вам категорично потрібно уникати спати з мокрим волоссям, ви тільки посилите ці проблеми. Може з’явиться свербіж і висипання.
Не піддавайтеся ліні, намагайтеся обов’язково сушити волосся перед сном. Використовуйте фен, або намагайтеся виділити більше часу перед ванними процедурами, щоб волосся висохло природним шляхом. Немає сил на вечірній душ, залиште цю затію на ранок. Ставтеся дбайливіше до свого здоров’я.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: