facebook

Наступник Путіна буде згоден на все: астролог Влад Росс

Відомий укладач гороскопів вважає, що мер Москви Сергій Собянін був би найкращим лідером Росії після її поразки у війні.

Пише - джерело.

Астролог Влад Росс в інтерв’ю ТСН.ua заявив, що у 2023 році він не бачить такої країни як Російська Федерація і правління Путіна. При цьому він назвав прізвище бажаного для України та цивілізованого світу наступника російського президента.

“Є така людина, яка не сильно вляпалася в це лайно — це мер Москви Собянін. Під нього можуть всі підлаштуватися. Якщо він прийде до влади, він абсолютно відмовиться від претензій на Крим і скаже, що ми на все згідні, тільки заберіть проти нас санкції. Ми навіть вам віддамо Путіна”, – спрогнозував астролог.

Читайте також:  Йшов пішки до Польщі на заробітки: у засніжених горах Закарпаття затримали горе-батька

За словами Влада Росса, дуже важливо, щоб переміг саме Сергій Собянін, оскільки “із цієї клоаки, всіх цих змій та скорпіонів” він є найбільш пристойним російських лідером.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: