facebook

Наступ ЗСУ на півдні: Жданов назвав умову звільнення Херсона (відео)

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що необхідно Збройним силам України для якнайшвидшого звільнення Херсона від російських загарбників.

Пише - джерело.


Свою думку з цього приводу він висловив на Youtube-каналі

“Потрібна вогнева перевага над противником. А для того щоб отримати вогневу перевагу, треба перевагу в артилерії, перевагу в авіації і бойові броньовані машини, – заявив експерт. – Накопичення вогневих засобів ураження противника – це головне питання і головна проблема на сьогоднішній день”.

За його словами, тоді ЗСУ можна здійснювати контрнаступальну операцію.

Читайте також:  Генератори, бойлери, комп’ютерна техніка: з Франківська передали допомогу для захисників на понад 2 млн грн. ФОТО

“Вона може проводитися різними методами: маневреними групами, масштабним наступом, припустимо, з виявленням слабких місць і ділянками прориву… Тобто варіантів може бути мільйон. Найголовніше – це озброєння. Сьогодні головну роль на полі бою грають танки, гармати і авіація”, – зазначив Жданов.

Експерт додав, що питання чисельності угруповання військових на сьогоднішній день не є основним:

“Якщо у нас буде перевага у вогневому відношенні до російських військ, то неважливо – 30 або 50 тисяч росіян там зберуть – артилерія все перемелить, повірте, авіація їй допоможе, а танки відпрасують це все гусеницями”.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: