facebook

Нафтогаз повідомив, скільки українці будуть платити за газ у зимовий період

Нафтогаз звернувся до українців з інформацією щодо опалювального сезону. Стало відомо, скільки ми платитимемо за газ у зимовий період.

Пише - джерело.


Нафтогаз назвав словосполучення “опалювальний сезон” страшним для українців. Представники держкомпанії запевнили, що підстав для паніки немає. Для побутових споживачів ціна газу не зміниться. Вони сплачуватимуть паливо за тарифом 7,96 грн за кубометр до 1 травня 2023 року. Зазначено, що вартість довоєнна та незмінна.

Вказаний тариф назвали незначними грошима у сучасних реаліях. В організації запевнили, що працюють у режимі нон-стоп, щоб забезпечити газом усі будинки, дитячі садки, лікарні, військові частини та інші соціальні об’єкти.

Нафтогаз закликав українців не накопичувати борги та своєчасно вносити плату за послуги. Співробітники організації наголосили, що кожен сплачений рахунок – це підтримка у тилу та ще один крок до перемоги.

Читайте також:  Більше половини мешканців Прикарпаття боргують за газ

Наголошено, що противник б’є по інфраструктурі та важливим цивільним об’єктам, також шантажує Європу для зняття санкцій. Також наведено дані щодо ситуації в сусідніх країнах.

“Наприклад, нещодавно в Литві ціна досягла 1,02 євро/куб. м, або близько 42 грн, у Молдові – 22,99 лея/куб. м, або майже 44 грн, а в Польщі – 6,64 злотих, або більше 53 грн. Серед причин зростання збільшення закупівельної ціни природного газу на європейському ринку та газовий шантаж Росії”, – повідомили у прес-службі.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: