facebook

На вихідних в Україну увірветься потепління з мокрим снігом (карта)

Опади в різних частинах країни очікуються і в суботу, і в неділю.

Пише - джерело.

У найближчі вихідні, 11 і 12 лютого, погода в Україні різко зміниться. Температура підніметься, а разом з потеплінням прийдуть опади у вигляді снігу і мокрого снігу. Про це повідомляє Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде похмуро, суцільна хмарність, температура повітря вночі -2°, вдень +2°, мокрий сніг. У неділю вночі очікується -3°, а вдень +1°, невелика хмарність.

У Львові в суботу вночі -3°, вдень +1°, похмуро, суцільна хмарність, сніг. У неділю вночі -6°, вдень +1°, хмарно з проясненнями.

У Луцьку в суботу вночі -1°, вдень +1°, похмуро, суцільна хмарність, мокрий сніг. У неділю – практично безхмарно, вночі -4°, вдень +2°.

У Вінниці в суботу буде хмарно з проясненнями. Температура повітря -4°…+2°. У неділю температура буде -4°…+1°, практично безхмарно.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі -4°, вдень +3°. У неділю – невелика хмарність, -2°…+3°.

У Харкові в суботу температура вночі складе -6°, вдень 0°, невелика хмарність. У неділю стовпчики термометрів покажуть -6°…0°, невелика хмарність, сніг.

У Дніпрі в суботу – невелика хмарність, температура вночі -6°, вдень -1°. У неділю температура становитиме -4°…0°, невелика хмарність, сніг.

У Сімферополі в суботу – практично безхмарно, -8°…+1°. У неділю – похмуро, сніг, -4°…+2°.

Читайте також:  На Прикарпатті очікується похолодання зі снігом

Жителів Маріуполя в суботу очікує хмарна погода з проясненнями, температура вночі -8°, вдень 0°. У неділю вночі очікується -5°, вдень +2°, похмуро, суцільна хмарність, невеликий сніг.

У Краматорську в суботу буде похмуро, суцільна хмарність. Температура вночі -9°, вдень +1°. У неділю буде невелика хмарність, вночі -3°, вдень +1°, невеликий сніг.

У Сєвєродонецьку завтра буде хмарно з проясненнями, температура вночі -8°, вдень 0°. У неділю – хмарно з проясненнями, невеликий сніг, температура складе -4°, вдень +1°.

Погода на курортах України
У Буковелі в суботу буде практично безхмарно, температура вночі -12°, вдень до -4°. У неділю вночі температура становитиме -4°, вдень стовпчики термометрів покажуть -3°, похмуро, суцільна хмарність.

У Моршині на Львівщині в суботу буде хмарно з проясненнями, вночі -4°, вдень +1°. У неділю – похмуро, суцільна хмарність. Температура становитиме 0° вночі та +1° вдень.

У Трускавці в суботу буде небезпечно, суцільна хмарність, температура до -1°. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, температура 0°…-1°.

У Сваляві завтра очікується практично безхмарна погода, до -1°. У неділю – практично безхмарно, -4°…+1°.

У Затоці в суботу – хмарно з проясненнями, вночі -5°, вдень +4°. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, температура -2°…+4°.

У Бердянську в суботу буде хмарно з проясненнями, температура -7°…0°. У неділю – похмуро, невеликий мокрий сніг, температура -4°…+2°.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: