facebook

На Прикарпатті вакцинуватимуть диких тварин

300 доз пероральних вакцин від сказу для диких тварин розкидають у вересні на території Івано-Франківської області.

Про це Суспільному повідомив начальник відділу протиепізоотичної роботи головного управління Держпродспоживслужби в області Іван Васьків, пише Голос.if.ua з посиланням на Фіртка.

Пише - джерело.

“Компанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проводиться у нас вже декілька років поспіль. У вересні будуть розкидати приманки з вакциною усією територією області. Дикі тварини будуть це споживати, і таким чином будуть вакцинуватися, – каже Іван Васьків. – Проводиться імунізація за кошти державного бюджету. Вони передбачені на протиепізоотичні заходи. Одна така вакцина коштує 32 гривні. До вартості включено і розрахунок того, що її будуть розкидати авіатранспортом, і сама вартість вакцини”.

За повідомленням чиновника, на Прикарпатті цього року було зафіксовано 12 неблагополучних пунктів зі сказу. На сказ хворіли лисиці, коти, і собаки. Серед них були і домашні тварини.

Читайте також:  В центрах масової вакцинації Франківщини доступна вакцина Pfizer

“Відповідно було кілька випадків, коли хворі на сказ тварини покусали людей. Їм провели курс антирабічного лікування”, – зазначив Васьків.

За його словами, у державному бюджеті також передбачені кошти на вакцину від сказу для домашніх котів і собак, імунізація яких проводиться в області упродовж року під час подворових обходів господарств спеціалістами Держпродспоживслужби.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: