facebook

На Прикарпатті пацієнтів реабілітаційного центру утримують в закритих кімнатах і змушують працювати

На Івано-Франківщині виявили випадки застосування трудової експлуатації в реабілітаційному центрі.

Пише - джерело.

Представники відділу з питань праці західного напрямку Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області спільно з відділом міграційної поліції ГУНП в Івано-Франківській області навідалися з перевіркою у заклад, де люди проходять реабілітацію від різного роду залежності.

Під час заходу здійснено опитування групи осіб, які проходять реабілітацію, у тому числі малолітньої особи, якій на момент заходу виповнилося 13 років.

За результатами опитувань встановлено, що зазначених осіб утримують в закритих кімнатах із зачиненими вікнами, примушують до виконання різного роду робіт на території закладу, де вони проходять реабілітацію, забирають паспорти та інші документи, обмежують свободу у пересуванні тощо.

Читайте також:  В Україні пропонують для вчителів встановити зарплату понад 19 тисяч грн

У випадку відмови від виконання робіт людей обмежували в солодкій їжі, курінні, забороняли спілкування з родичами, встановлювали позачергове прибирання, продовжували термін реабілітації у закладі.

Виявлені порушення містять ознаки застосування трудової експлуатації (примусової праці) до осіб, які проходять реабілітацію. Правоохоронці застосували заходи впливу до осіб, що систематично вчиняли порушення, покарання за які передбачено Кримінальним кодексом України.

The post На Прикарпатті пацієнтів реабілітаційного центру утримують в закритих кімнатах і змушують працювати appeared first on Місто.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: