facebook

На перехрестях в Івано-Франківську встановили підпірки для велосипедистів

В Івано-Франківську встановили підпірки для велосипедистів, повідомляє Мирослав Федорків, начальник управління комунальної політики в міськраді.

Пише - джерело.


«Загалом ми встановили 18 таких стійок для зручного очікування велосипедистами зеленого сигналу світлофору», – повідомив Федорків.

Роботи замовив Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою.

Згідно зі звітом Департаменту благоустрою, у 2015-2018 роках в Івано-Франківську побудували 66 кілометрів велодоріжок, ще 35,8 кілометрів мають побудувати до 2020 року.

Торік на вулиці Бельведерській в Івано-Франківську облаштували велодоріжку за одну ніч.

Федорків розповідав, що в Івано-Франківську користуються рекомендаціями з організації велосипедного руху, розробленими для України німецьким товариством GIZ. За його словами, у місті існує сильне велосипедне лобі.

Читайте також:  Перший спільний візит: Денис Шмигаль та Руслан Марцінків побували на будівництві пасічнянського мосту (фото)

Він також наголосив, що в Івано-Франківську будують велодоріжки за малі кошти.

Згідно з тим же звітом Департаменту благоустрою, вартість будівництва кілометру велодоріжки складає близько 300-600 тисяч грн. Для порівняння, Київ торік закладав у бюджеті будівництво велодоріжок вартістю до шести мільйонів за кілометр.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: