facebook

На кордоні з Польщею, Угорщиною та Словаччиною знову стоять черги машин

Сьогодні зранку прикордонники відзвітували про ситуацію із чергами на західному кордоні.

Пише - джерело.

У пунктах пропуску на кордоні з країнами ЄС за останню добу спостерігалося значне скупчення транспортних засобів.

“Як і передбачалося, після завершення різдвяних і новорічних свят в країни Євросоюзу повертається значна кількість наших співвітчизників, які там тимчасово проживають або навчаються. Тому в деяких пунктах пропуску за останню добу спостерігалося значне скупчення транспортних засобів. Але вже сьогодні за станом на 9:00 спостерігається значне зменшення черг на кордоні “, – повідомили в пресслужбі ДПСУ.

Прикордонники відзначили, що для зменшення черг було в рази збільшено кількість прикордонних нарядів, перш за все з перевірки документів та огляду транспортних засобів, посилені режимні заходи в пунктах пропуску, уточнені питання взаємодії з прикордонними службами суміжних країн.

Читайте також:  Словаччина і Молдова відкривають кордони з Україною

Вранці на кордоні з Польщею було найбільше транспортних засобів в пункті пропуску “Краковець”, невеликі скупчення авто спостерігалися в пункті “Грушів”, “Шегині”, “Смільниці”, “Ягодині”.

Через великий потік автомобілів, збільшили кількість прикордонних нарядів. Пункти пропуску також працюють у посиленому режимі.

Станом на 12:00 на цій ділянці кордону ситуація така:

Республіка Польща: “Ягодин” – 10, “Устилуг” – 0, “Угринів” – 10, “Рава-Руська” – 60, “Грушів” – 80, “Смільниця” – 35, “Шегині” – 50, “Краковець” –120.

Словацька Республіка: “Малий Березний” – 115, “Ужгород” -130.

Угорщина: “Тиса”-100, “Дзвінкове” -20, “Косино” – 35, “Лужанка” – 50 , “Вилок” -30.

Румунія: “Дякове” -0, “Солотвино” – 10, “Порубне” -10.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: