facebook

На Івано-Франківщині протягом доби зникли троє дітей

За добу, 22 травня, до правоохоронців Івано-Франківщини почергово надійшли повідомлення про зникнення трьох неповнолітніх. Ювенальні поліцейські спільно з іншими підрозділами поліції мобілізували всі сили і засоби та негайно розпочали проведення заходів, щоб встановити місце перебування дітей.

Пише - джерело.

Правоохоронці оперативно розшукували: 13-річного підлітка з обласного центру, який пішов з дому після сварки з батьками, 6-річну дівчинку з Коломиї, яка загубилася та 15-річну школярку з Яремчанщини, яка не повернулася з навчання, повідомляють у прес-службіполіції Івано-Франківщини.

Працівники поліції з’ясували, за яких обставин зникли діти, а відтак розшукали та повернули їх додому. Ніхто з них за час, поки їх місцезнаходження було невідоме, не постраждав від протиправних дій. Працівники ювенальної превенції провели бесіди з дітьми та їх батьками, щоб не допустити повторення таких випадків.

Читайте також:  Озвірілі діти викинули з вікна дитину. Жителі Дніпропетровщини перелякані

Наголошуємо: кожне зникнення дитини для працівників поліції – надзвичайна подія, адже йдеться про можливу загрозу здоров’ю чи життю неповнолітнього. Тому, якщо у вас виникла аналогічна проблема – негайно телефонуйте на лінію “102”.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: