facebook

МЗС РФ пригрозило США розривом дипвідносин у разі визнання Росії спонсором тероризму

Міністерство закордонних справ РФ пригрозило США повним розірванням відносин у разі визнання Росії державою-спонсором тероризму.

Пише - джерело.


Наразі у цьому списку чотири країни: Північна Корея, Іран, Куба та Сирія.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами директора департаменту Північної Америки МЗС РФ Олександр Дарчієва, Москва попередила Вашингтон, що визнання РФ державою-спонсором тероризму може призвести до повного розриву відносин між країнами.

“У цьому контексті згадаю обговорювану наразі у Конгресі законодавчу ініціативу оголосити Росію країною-спонсором тероризму. Якщо вона буде реалізована, це означатиме перетин Вашингтоном точки неповернення з найсерйознішим супутнім збитком для двосторонніх відносин – аж до зниження їхнього рівня і навіть розриву. Американська сторона попереджена”, – сказав Дарчієв.

Читайте також:  Росія пішла в масовий наступ на Донбасі: на 3 напрямках йдуть бої

Як повідомлялося, Сенат США одноголосно схвалив резолюцію, яка закликає держсекретаря Ентоні Блінкена оголосити Росію державою-спонсором тероризму за її дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні.

Напередодні Сейм Латвії визнав Росію державою-спонсором тероризму і закликав країни Європейського Союзу обмежити видачу віз громадянам РФ та Білорусі.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: