facebook

Митрополит Володимир освятив Великодні продуктові набори у благодійній їдальні Карітасу. ФОТО

У Великий четвер, 2 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення Великодніх продуктових наборів для людей у потребі, якими опікується Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Пише - джерело.

Цього дня при благодійній їдальні допомогу отримали 350 сімей, повідомляють у пресслужбі Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

На заході також був присутній о. Володимир Чорній, синкел у справах соціального служіння й директор БФ «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ», та о. Микола Мазурик.

Опісля освячення Владика Володимир звернувся до благодійників, дякуючи за невтомну працю на благо добра:

«Дорогі працівники нашого Карітасу, щиро дякую вам за жертовність, бо знаю, яку колосальну працю здійснюєте, щоб допомогти ближнім. Зараз, у часі війни, це дуже нелегко, однак навіть війна не може бути перешкодою до того, щоб чинити діла милосердя. Нехай Всемилостивий Господь благословляє вас і ваші сім’ї й буде підтримкою у любові до ближніх»

Насамкінець Митрополит Володимир поблагословив присутніх освяченою водою й уділив всім своє архієрейське благословення.

Читайте також:  Магнітні бурі в травні 2024: чотири найнебезпечніші періоди

Відтак Великодні продуктові набори роздали людям у потребі.
The post Митрополит Володимир освятив Великодні продуктові набори у благодійній їдальні Карітасу. ФОТО appeared first on Місто.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: