facebook

“Митний безвіз” із Євросоюзом: Шмигаль повідомив про ухвалений закон

Проєкт закону №7420 був підтриманий у першому читанні народними депутатами у червні поточного року. За нього проголосували 269 депутатів.

Пише - джерело.


Верховна Рада ухвалила закон (реєстр. №7420) про “митний безвіз”, який передбачає приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту з країнами Європейського Союзу.

Про це повідомив у Телеграмі Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Документ наближає українське митне законодавство до законодавства Євросоюзу. Зокрема, вдосконалює чинні норми в частині спрощення проходження митниці для надійних підприємств, надання статусу фінансового гаранта та забезпечення сплати митних платежів”, – зазначив Шмигаль.

За його інформацією, зміни передбачають впровадження європейського механізму розгляду скарг і продовження цифровізації митниці, що прискорить її проходження та зменшить корупційні ризики.

Читайте також:  Суд у Страсбурзі ухвалив рішення по майбутніх позовах проти РФ, наперед на користь України

Подальше укладення “митного безвізу” із ЄС дасть можливість Україні запровадити обмін митною інформацією щодо транзитних вантажів із 36 країнами в режимі реального часу, спеціальні транзитні спрощення та прості й рівні умови для фінансових гарантів.

Нагадаємо, українські парламентарі звернулися до ООН, ЄС, Європейської Ради через ядерний тероризм РФ на ЗАЕС.

Згідно з документом парламентам та урядам держав – членів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) пропонується звернутися до Генеральної конференції Агентства щодо призупинення дії привілеїв та прав російської федерації як члена МАГАТЕ, а також позбавлення росії права голосу на засіданнях Ради керуючих МАГАТЕ і можливості брати участь у різних програмах співробітництва.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: