facebook

“Мобілізація в Україні активізується ще більше”: Верховна Рада прийняла безпрецедентне рішення

Верховна Рада підтримала урядовий законопроект щодо збільшення військового бюджету на 518 мільярдів гривень. Ці гроші підуть на підвищення боєздатності ЗСУ, а також на формування нових армійських підрозділів. Мобілізація в Україні найближчим часом активізується.

Пише - джерело.

 

Як інформує “biz.today.ua”, такого підвищення видатків на армію ще не було. Та й сам факт коригування видаткової частини бюджету на півтрильйона гривень – безпрецедентний, каже голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк.

Ще ніколи за всю історію незалежної України витрати бюджету не підвищували на таку величезну суму, наголосила депутат. Однак нинішній час спонукає до нестандартних рішень, а від фінансування армії залежатиме результат цієї війни.

“Це цілком виправдано ходом бойових дій та намірами українського народу перемогти російського агресора та захистити незалежність і суверенітет нашої держави”, – вважає нардеп.

Читайте також:  Хакери Anonymous "поклали" сайт ФСБ РФ

За рахунок цих грошей мають намір підвищити боєздатність армії, а також дати гідні виплати бійцям, котрі сьогодні зі зброєю в руках захищають українську землю. Крім того, це дозволить створити та укомплектувати свіжим підкріпленням нові військові підрозділи для успішного контрнаступу. А це означає, що мобілізація в Україні найближчим часом піде активніше.

Крім того, Шуляк закликала своїх колег по парламенту, а також волонтерів та міжнародних донорів організувати збирання коштів на виробництво протитанкового ракетного комплексу “Стугна-П”, розробленого українськими конструкторами.

“Цієї підтримки багато не буває, це наш внесок в оборону країни. Також закликаємо платформу United24 відкрити збір на виробництво Стугни-П”, – заявила політик.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: