facebook

Мобілізація Путіна: у Росії оголосили всенародну акцію протесту

Російський правозахисний рух “Весна” оголосив про акцію протесту проти мобілізації, оголошеної президентом РФ Володимиром Путіним. Правозахисники закликають росіян виходити на протести у всіх містах країни. Початок акцій заплановано на 19:00 за місцевим часом. Про це йдеться у Telegram-каналі руху у середу, 21 вересня.

Пише - джерело.


“Щойно Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію в Росії. Це означає, що тисячі російських чоловіків – наших батьків, братів і чоловіків – будуть кинуті в м’ясорубку війни. За що вони помиратимуть? За палац Путіна?” – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  На Закарпатті під час хресного ходу священники та віряни палили розп'яття: що це за традиція

Активісти констатують, що “тепер війна по-справжньому прийде у кожну оселю та кожну родину”. Також, вони підкреслюють, що влада брехала про те, що воюють лише “професіонали” і що вони здобувають перемогу за перемогою.

Водночас, акцію руху “Весна” побачили у силових структурах РФ. Як повідомляє Telegram-канал Baza, у Москві поліцейських, у тому числі 1-ї та 2-ї спецполки, по тривозі збирають на 14 годину. Усі співробітники повинні бути в касках, зі щитами та кийками.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: