facebook

“Мобілізація підготувала українцям щось вражаюче, всі знатимуть все і про всіх”

Військкоматам до середини осені відкриють доступ до всіх державних реєстрів. Про це на Міжнародному ветеранському форумі повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

Пише - джерело.

Як інформує “biz.today.ua”, голова профільного відомства зазначив, що до бази автоматично заходитимуть всі наявні реєстри. Це дасть змогу обмінюватися даними між відомствами. Таким чином, у кожного українця буде менше приводів ходити коридорами. Винятки будуть тільки для випадків, коли буде необхідна особиста присутність громадянина.

“Ми вийдемо на більш серйозну цифровізацію центрів комплектації, колишніх військкоматів. Сьогодні ми на стадії підписання спільних наказів з іншими відомствами про взаємний обмін інформацією”, – вказав Резніков.

За словами міністра, таке рішення дозволить автоматично отримувати інформацію від реєстрів Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Міністерства закордонних справ, Центральної виборчої комісії та Державної прикордонної служби.

Читайте також:  Після моторошних кадрів з Бучі Німеччина висилає низку дипломатів РФ та оголошує їх персонами нон ґрата

Український лідер наголосив, що робота триває в режимі 24/7, щоб наші захисники отримали найкращу зброю у світі. Володимир Зеленський нещодавно здійснив візити до країн-союзниць. Результатом стали щонайменше чотири оборонні пакети допомоги.

У Мінцифри повідомили, що документи органів влади зберігатимуться в електронних архівах. Інформацію оцифрують та внесуть у систему документообігу.

Міністерство охорони здоров’я запроваджує електронний документообіг, щоб українці мали змогу швидше проходити військово-лікарські комісії (ВЛК).

Нагадаємо, що воєнний стан та мобілізація будуть тривати в Україні мінімум до 15 листопада. Представники військкоматів мають право видавати повістки у будь-якому місці.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: