facebook

Міжнародний мистецький форум сколихне Франківщину

З 14 по 16 червня у Верховині на Прикарпатті пройде ІІ Міжнародний форум Центральної та Східної Європи «Via Carpatia 2019».

Пише - джерело.

У рамках Форуму відбуватиметься фестиваль мистецтва та науково-практична конференція «Коло Вінценза». Всі заходи Форуму – безкоштовні.

Учасниками конференції “Коло Вінценза” стануть суспільно-політичні діячі, лідери громадської думки з України, Польщі та інших країн Центральної та Східної Європі. В колі діалогу учасники конференції зможуть обговорити найактуальніші суспільно-політичні теми. Серед тем дискусій, зокрема, питання протидії збройній агресії, підтримки місцевого розвитку в Карпатському регіоні та збереження Карпат, культурні обміни тощо, а також спеціальна подія – церемонія вручення премії імені Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів», що була заснована на Форумі 2018 року.

Конференція проходитиме в нетиповій атмосфері в напіввідкритому просторі на тлі Карпатських гір. Трансляція конференції забезпечується телевізійним каналом «Еспресо». За результатами конференції заплановано видання електронного збірника.
Взяти участь у конференціях можна, зареєструвавшись через форму реєстрації: https://forms.gle/VbVhNAh8dYoXSWdXA 

Читайте також:  Росія може почати новий наступ 2023 року: експерт розповів, скільки триватиме війна та від чого це залежить

Культурну програму Форуму в п’ятницю, 14 червня, розпочне мюзикл “Гуцулка Ксеня” – поєднання сучасної технології з українською автентикою. Музика з оперети Ярослава Барнича звучатиме у сучасному аранжуванні, яке створив головний диригент Франківського драмтеатру Богдан Ткачук. А танцювальні номери, які присутні у виставі, мають у собі багато елементів сучасної хореографії, зберігаючи при цьому автентичний український лейтмотив. Серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук.

Родзинкою сценічного рішення стане лазерне шоу від команди “Show Service”.

Більше інформації про мистецький Форум та запрошених гостей подамо згодом.

Організатори Форуму проводять заохочувальний конкурс серед усіх, хто бажає відвідати міжнародний мистецький захід.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: