facebook

McDonald’s назвав дату відкриття в Україні: як і де запрацюють ресторани. Офіційно

McDonald’s в Україні поновить роботу 20 вересня. Першими відкриються три заклади у Києві. Однак спочатку працюватимуть вони лише на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються на початку жовтня.

Пише - джерело.

McDonald's відкриється в Україні 20 вересня

Про це офіційно йдеться у заяві McDonald’s, яка є у розпорядженні OBOZREVATEL. Доставка першою запрацює у трьох ресторанах Києва за такими адресами:

проспект Бажана, 3в (м. “Харківська”);
вул. Гришка, 7 (м. “Позняки”);
проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).
Доставка спочатку працюватиме не в усіх районах Києва. Отримати замовлення через Glovo зможуть мешканці Лівого берега.

Приблизно за тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві. Далі протягом 2 місяців поетапно відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

“Спочатку отримати замовлення можна буде лише через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості зможуть самостійно відвідати ресторани”, – повідомили в компанії.

Читайте також:  Завтра у Франківську розпочнеться фестиваль мистецтв "Купальська ніч"

Стандарти роботи McDonald’s в Україні не зміняться. У той же час, в умовах воєнного стану компанія впроваджує розширені процедури та протоколи заради безпеки працівників та клієнтів:

ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині);
заклади закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти до найближчого укриття. При цьому команда оперативно видаватиме вже оплачені замовлення, доки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

McDonald’s ухвалила рішення відновити роботу в Україні після консультацій з українськими посадовими особами, фахівцями з безпеки та постачальниками. А доки ресторани були закриті, McDonald’s допомагав Україні та українцям – з 24 лютого на гуманітарні потреби передали понад 700 тонн продукції. Спільно з “Фундацією Дім Рональда МакДональда” компанія надала понад 100 тис. продуктових наборів першої необхідності українським сім’ям та гуманітарну допомогу для лікарень, а також допомогла закупити 200 апаратів вакуумної терапії (ВАК-апаратів) для лікування обширних ран.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: