facebook

Маленькій франківчанці з лейкемією потрібні донори

З проханням до франківців допомогти дитині звернулися до спільноти в мережі.

Пише - джерело.

Потрібні донори на тромбоцити! Підходять лише чоловіки з 2 групою крові, резус не важливий.

“У маленької Христинки виявили лейкемію. Вона лише розпочинає лікування і вже потребує допомоги донорів. Дідусь Христинки – відомий волонтер, мама – військовослужбовець ЗСУ, родина постійно в пошуках донорів. Дівчинку згодились прийняти на лікування в Італію, але на даний час вона не транспортабельна. Для того щоб Христинку змогли відправити на лікування, потрібні донори з 2+ або 2- групою крові, лише чоловіки”, – пояснила волонтерка Людмила Лінник.

Читайте також:  На Прикарпатті після сварки батьків повісилась 11-річна дівчинка (ФОТО)

Шкіринець Христина Андріївна, 6 рочків, наразі лікується в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Діагноз: Лейкемія. Це рак клітин крові. Він починає розвиватися в кістковому мозку. У кістковому мозку виробляються клітини крові. У людини, хворої на лейкемію, кістковий мозок виробляє багато аномальних білих кров’яних тілець, які називаються лейкозних клітинами.

Запланувати кроводачу потрібно за посиланням: https://donor.ua/account/plan

У разі запитань телефонуйте з 8.00 до 20.00 на
067 208 03 03, Координаційний центр ДонорUA.

Донорів чекають: Івано-франківська обласна станція переливання крові, Івано-Франківськ, вул. С. Бандери, 23 з 8.30 до 14.30. З собою мати паспорт!

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: