facebook

Лютий в Україні буде теплим, але із сюрпризами – прогноз

Друга половина зими цього року здивує українців погодою

Пише - джерело.

В Україну вже найближчими днями січня повернеться тепла погода, а в лютому після цієї зими також не передбачається. Останній зимовий місяць за температурою повітря більше нагадуватиме весну.

Народний синоптик Станіслав Щедрін на своїй сторінці у Facebook озвучив новий прогноз погоди на два тижні січня, що залишилися, і розповів, чого українцям чекати наприкінці зими.

Так, його словами, до кінця поточного місяця у більшості областей нашої країни вже не очікується морозів. Тільки в західних областях все ще зима показуватиме свій “характер”. Там очікуються сильні снігопади та завірюхи. Однак це не затягнеться надовго.

Читайте також:  “Колосальний снігопад рине на ці області прямо у вихідні, лютий мороз наближається до цих міст”: синоптики про холод

Синоптик зазначив, що потім у першій половині лютого на території всієї України погода буде теплою і практично без опадів. А в другій половині опадів буде більше — очікуються дощі та подекуди дощі з мокрим снігом. Але водночас температура повітря залишатиметься “плюсовою”. На думку Щедріна, погода у лютому буде схожа на весняну.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: