facebook

Лукашенко не сів обідати з Путіним 9 травня: яка причина (фото)

Пропагандисти заявили, що білоруському диктатору стало погано і після параду він під крапельницею вирушив додому у супроводі “швидкої”.

Пише - джерело.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко після параду 9 травня у Москві не з’явився на обіді президента РФ Володимира Путіна з лідерами інших держав.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

Зазначається, що після параду Лукашенку різко стало погано, і він залишив Москву.

Перед цим співробітники Федеральної служби охорони посадили білоруського диктатора до електромобіля служби безпеки та відвезли до місця покладання вінків.

ЗМП також інформують, що в останній тиждень Лукашенко серйозно захворів, і всі заходи за його участю було скасовано. Однак самопроголошений президент Білорусі все ж прибув на парад до Москви на особисте прохання Путіна.

Читайте також:  Білий дім надіслав листа із переліком реформ, які має здійснити Україна для отримання допомоги (документ)

Пропагандисти також повідомляють, що Лукашенку надали бригаду лікарів: “Він скасував усі зустрічі, перебуває під крапельницею”.

Назад до аеропорту у Москві політика супроводжувала карета швидкої допомоги.

Хто приїхав на парад до Путіна
Путін 9 травня провів у Москві традиційний парад “побєдобєсія”. Окрім Лукашенка, до російського диктатора приїхали президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, прем’єр Вірменії Нікол Пашинян, президенти Таджикистану Емомалі Рахмон, Киргизстану Садир Жапаров та Узбекистану Шавкат Мірзійоєв.

Що цікаво, Токаєв, Пашинян та Рахмон відмовилися почепити на свій одяг колорадські стрічки. Лукашенко зробив це лише перед самим покладанням квітів.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: