facebook

Летіла на мирних жителів: ЗСУ збили ще одну ракету “Точка-У”

Окупанти продовжують терор щодо українців. Не цураються вони бити й з важкого озброєння, зокрема, з ракетного комплексу “Точка-У”.

Пише - джерело.

Ще одну таку ракету знову вдалося збити українським захисникам. Відповідне фото 20 березня опублікував командир добровольчого батальйону МВС “Луганськ-1” Артем Вітко.

Число жертв серед цивільного населення могло зрости
Де збили ракету “Точка-У” – наразі інформації немає. Судячи з місця призначення батальйону Вітка, це сталося десь на Луганщині.

Лише відомо, що ракета летіла на мирних жителів. На оприлюдненій світлині видно, що велика її частина впала в лісі.

Наші збили ракету “Точка-У”, яка летіла на мирних жителів,
– написав Вітко.

Читайте також:  СМОРІД, ТАРГАНИ І МУХИ У ЛЮТОМУ: У ГУРТОЖИТКУ ДНІПРА ЖІНКА СПИТЬ ПІД СТЕЛЕЮ У ЗАХАРАЩЕНІЙ СМІТТЯМ КІМНАТІ (ВІДЕО)

Що відомо про ракетний комплекс “Точка”
Його створили ще в Радянському Союзі. Офіційно прийняли на озброєння в 1975 році, а серійне виробництво ракет почалося на 2 роки раніше – в 1973 році.

Цей комплекс є тактичним або дивізійним. Ракета має боєголовку масою 482 кілограмів і могла оснащуватися різними типами бойової частини, включно з ядерною.

Модернізований ракетний комплекс отримав назву 9К79-1 “Точка-У”. Він почав надходити у війська в 1989 році. “Точка-У” мала збільшену до 120 кілометрів дальність, і поліпшене до 95 метрів кругове імовірне відхилення.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: