facebook

Лайфхаки як зміцнити ваші стосунки

Як зробити ваші стосунки безпечнішими.

Пише - джерело.

Складно відкритися і стати по-справжньому близькими людьми з партнером, якщо ви не відчуваєте себе в безпеці в цих стосунках. Довіра може зруйнуватися через вчинки партнера або спочатку не виникнути, якщо у вас в минулому був травматичний досвід. Розповімо про вправи, які допоможуть вам з хлопцем налагодити емоційний контакт і відчути впевненість у ваших стосунках.

Плануйте спільне дозвілля по черзі

Важлива частина довіри — відмова від контролю. Якщо ви звикли обов’язково обговорювати плани на вихідні або навіть складати їх самостійно, вибирати конкретне місце для побачення і те, чим будете там займатися, спробуйте хоч іноді відмовлятися від цієї звички.

Домовтеся організовувати дозвілля по черзі. Не давайте ніяких підказок, натяків, не намагайтеся з’ясувати заздалегідь, що вас чекає, дозвольте партнеру вас здивувати. Це найкращий спосіб показати хлопцеві, що ви йому довіряєте, і самій навчитися послаблювати контроль. Зрештою, йдеться всього лише про побачення, а не про вибір квартири або імені для дитини.

Поговоріть про свої страхи

Близькість між двома людьми виникає тільки в тому випадку, якщо вони готові бути уразливими і відкрито говорити один з одним. За словами доктора філософії та клінічного психолога Джен Харрел, один зі способів налагодити довіру — обговорити ваші страхи і невпевненість. Розкажіть про все, що вас турбує у житті: боязнь втратити роботу, невдоволення своєю зовнішністю, страх, що партнер розлюбить, будь-які інші сумніви. Не соромтеся зізнаватися в цих думках, тільки так ви зможете залишити їх і рухатися далі.

Крім того, у партнера буде можливість проявити любов і підтримку, а це зміцнить ваші стосунки.

Дозвольте один одному обмінятися телефонами

Особистий простір і межі у стосунках дуже важливі, і тільки вам вирішувати, де вони проходять. Але, якщо ви або партнер не довіряєте один одному в соцмережах, можливо, вам варто стати більш відкритими в цьому плані.

Вам не обов’язково обмінюватися паролями і постійно переглядати повідомлення один одного. Але, якщо ви здатні спокійно залишити смартфон, поки миєтеся в душі, не закривати листування, коли до вас підходить партнер, і взагалі вільно обмінюватися телефонами — це говорить про довіру в парі.

Читайте також:  Навіщо обрізати аґрус в липні

Спробуйте разом зайнятися чимось новим

Ми вже не раз говорили, що людей зближують спільні враження. Хобі, яке виведе вас із зони комфорту, стимулює дізнаватися нові грані стосунків і знову вчитися довірі. Є багато занять, розрахованих на щільну взаємодію двох людей, наприклад акро-йога. Виконуючи підтримки і різні вправи, ви буквально навчите своє тіло розслаблятися і покладатися на партнера. Якщо йога здається вам занадто складною, займіться танцями або виберіть будь-які інші розваги, головне, щоб в ньому ви були не просто партнерами, а доповнювали один одного.

Створіть свою мову

Мова пари — це слова або фрази, які означають щось важливе для вас двох. Часто вона формується природним чином, коли люди проводять багато часу разом, спілкуються, дивляться фільми і поступово обзаводяться загальними жартами, цитатами, значення яких зрозуміло тільки їм.

Але створювати свою мову можна і навмисно. Наприклад, щоб вам було комфортніше обговорювати якісь теми. Придумайте слова, які підкажуть партнеру, що він порушує ваші кордони. Вони повинні бути не образливими і відразу дати зрозуміти, що ви відчуваєте.

Також свою мова стане в нагоді тим, кому ніяково говорити про інтимні теми. Головне, щоб ви обидва однаково розуміли значення вигаданих слів.

Давайте партнеру невеликі завдання

Якщо партнер порушив вашу довіру і хоче її повернути, хороший спосіб зробити це — почати з малого. Звертайтеся до нього з невеликими проханнями і помічайте, як він до цього ставиться: докладає зусилля, щоб допомогти вам, попереджає, якщо це не вдається. Мова не про те, щоб маніпулювати або влаштовувати партнеру перевірку, а про те, щоб поділитися своїми очікуваннями і розраховувати на те, що хлопцеві важливо їм слідувати.

Зробіть загальну дошку бажань

Сімейний терапевт Крістін Скотт-Хадсон радить парам разом створювати дошку візуалізації. Опишіть на ній майбутнє, яке ви б хотіли для ваших стосунків, концентруючись на нематеріальних цілях.

Погортайте журнали, вирізаючи з них слова і картинки, які підійдуть для вашої історії. Це проста вправа допоможе вам поговорити про те, куди йдуть ваші стосунки, чи збігаються ваші цілі і як ви плануєте їх досягти. Перетворіть це заняття на романтичне побачення.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: