facebook

Кремлівський режим помстився шаману, який виганяв Путіна: що з ним стало (відео)

Кремлівський режим помстився шаману, який виганяв Путіна: що з ним стало

Пише - джерело.

Габишева закрили в психлікарні.

Якутського шамана Олександра Габишева, який через всю Росію йшов виганяти диктатора Володимира Путіна з Кремля, вже два роки тримає в своїх “лапах” російська каральна психіатрія.

Як повідомляється в ефірі телеканалу FreeДОМ, зараз він перебуває в психлікарні посиленого режиму.

Чоловік, який йшов у команді шамана, розповів, що посилений режим у психлікарні нагадує в’язницю, адже там утримують людей, визнаних небезпечними для суспільства. Зараз Віктор підтримує зв’язок з шаманом і допомагає йому пережити цей час.

“Його здоров’я двічі сильно погіршувалося, аж до того, що він втрачав свідомість перед судовим засіданням”, – говорить Віктор.

Наступне засідання має відбутися в середині лютого. А поки Віктор Єгоров і друзі шамана з усієї Росії борються за те, щоб у нього були пристойні умови утримання. Вони передавали йому хороші речі, щоб він міг виходити в них на вулицю, але, за словами Єгорова, охорона не приносила ці речі Габишеву.

Читайте також:  Перехід на зимовий час 2022 року: коли в Україні переведуть стрілки

Три місяці знадобилося друзям шамана, щоб домогтися того, щоб пуховик і кросівки йому таки передали. Зараз Габишев пише листи на волю. Він каже, що з ним у палаті хороші люди.

Крім того, за словами Віктора, Габишев до “ув’язнення” цікавився ситуацією в Україні. Він їздив на окупований Донбас і говорив про те, що російські військові допомагають дияволу, а не мирним людям. Він відкрито говорив про те, що саме вони винні у війні. В результаті його злякався Кремль і сам диктатор Путін.

“Путін злякався, що може утворитися великий народний антикремлівський рух. Та частина політичної еліти, яка думає про майбутнє держави і людей, повинна бути зацікавлена в тому, щоб Олександр Габишев був на волі”, – говорить Єгоров.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: