facebook

“Карти показали багато цікавого: таролог розповіла, що відбудеться 24 лютого на річницю путінського вторгнення.”

Карти показали багато цікавого: таролог розповіла, що відбудеться 24 лютого на річницю путінського вторгнення.

Пише - джерело.

Незабаром в Україні відбудеться важлива подія– річниця повномасштабного вторгнення Росії. Це не свято, це данина пам’яті тому, що ми пройшли, людям, які загинули, та історії, яка змусила нас згадати, ким ми, українці, є.

Лютий увійде в історію як місяць, коли життя для українців поділилося на “до” та “після”. Все, що було до цього дня, втратило всякий сенс та значення. А все, що сталося після, стало ланцюжком прийнятих у минулому рішень і не завжди правильних.

Результат війни вирішений наперед– Україна переможе, Росія розвалиться на дрібні держави. Але ніхто не знає, коли документально ці події будуть оформлені, а тому щодня– це виклик, який стимулює всю націю дійти до кінця, до дня Великої перемоги над багатовіковим гнобленням українського народу російським режимом.

Читайте також:  За ініціативи СБУ арештовано додаткові активи Медведчука та Марченко, якими управляли з рф

Багато астрологів весь рік намагаються “зловити” нитку майбутнього, щоб зрозуміти, що чекає на Україну, і попередити людей. Дехто вважає, що на річницю українці будуть бачити досить цікаві події. Про один такий прогноз інформує сайт Главред, посилаючись на слова таролога та астролога Людмили Хомутовської.

“Я б сказала, що буде один-один. З двох сторін буде активність. Не можу сказати, що Росія сидітиме і чекатиме. Але не бачу, що й Україна чиїсь накази виконуватиме і чекатиме.[…] Ми підемо на рівних. Україна для початку починає захищатися, а потім набирає обертів. Це не той контрнаступ, якого всі очікують. Це як результат того, що ми спершу обороняємось, а потім набираємо обертів”,– каже вона.

Астролог стверджує, що важливу роль у цих подіях належить головнокомандувачу Валерію Залужному. Карти обіцяють багато цікавого у хорошому плані. Але боротьба буде складною, довгою, жорстокою.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: