facebook

Карантин посилюється. З 6 грудня починають діяти жорсткі правила

В Україні запроваджено нові правила відвідування громадських закладів

Пише - джерело.

З понеділка почнуть діяти нові карантинні обмеження

Нові правила карантину та 30-денний термін дієвості жовтих Covid-сертифікатів почнуть діяти вже завтра, 6 грудня 2021 року. Про це повідомили у пресслужбі МОЗ.

«З 6 грудня, тобто з понеділка, в Україні почнуть діяти нові правила карантину, які уряд ухвалив минулого тижня. Торкнуться вони, у першу чергу, невакцинованих українців. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти Covid-19 та має відповідний документ: жовтий Covid-сертифікат чи довідку форми о63-О», – зазначили у Міністерстві охорони здоров’я.

Також ця норма поширюватиметься і на співробітників громадських закладів. Для обслуговування відвідувачів та клієнтів, працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти Covid-19.

Читайте також:  У двох селах Франківщини оголосили карантин через жуків

Водночас як і раніше, для відвідування громадських закладів можна буде використовувати негативний тест, який чинний 72 години, або Covid-сертифікат про одужання.

З 6 грудня, навіть на жовтому рівні епідеміологічної небезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи працівників, які не мають одного з перелічених документів.

Для роботи та відвідування громадських закладів на червоному рівні епідеміологічної небезпеки необхідно мати лише документ про отримання повного курсу вакцинації, негативний тест або сертифікат про одужання.

З понеділка також буде зменшений термін дії жовтих Covid-сертифікатів: зі 120 днів, як це є зараз, до 30 днів.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи:


Мітки: