facebook

Кабмін назвав точний перелік місць, де носити маску обов’язково у червоній зоні карантину

Ми вже інформували, що нещодавно Кабмін оновив власну постанову № 1236, яка визначає поточні правила карантину. Через нечітке формулювання однієї з новацій у ній з’явився й обов’язок носити маску під час перебування на вулицях чи в парках. Це породило чимало запитань, які спробувало зняти МОЗ своїм роз’ясненням.

Пише - джерело.

І ось з’явився текст урядової постанови № 270, яка остаточно уточнила пп. 15 п. 3-5 постанови № 1236, згідно з яким на території регіонів, на яких установлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки, додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених п. 3 цієї постанови, забороняється перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

Читайте також:  Скількох українців оштрафували за порушення самоізоляції

– на територіях закладів охорони здоров’я та освіти;

– в підземних переходах;

– на зупинках громадського транспорту;

– на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра.

Нагадаємо, що за загальним правилом у регіонах з жовтим, помаранчевим та червоним рівнями карантину заборонено перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: