facebook

Іванофранківців запрошують на Фестиваль сім’ї

Сьогодні, 26 травня о 15.00 год в міському парку ім. Т. Шевченка в рамках Тижня Подружжя відбудеться Фестиваль Сім’ї – захід, який стане святковим завершенням цілого ряду подій.

Пише - джерело.

Мета заходу — показати та розказати про різні ініціативи нашого міста, фокусом діяльності яких є робота з дітками, підлітками, безпосередньо подружніми парами та сім’ями, привернути увагу суспільства до розвитку інституту сім’ї та шлюбу та змотивувати і заохотити свідомі подружжя більше цінувати одне одного, розвивати і поглиблювати подружні стосунки та будувати їх.

Тиждень Подружжя — міжнародний рух, організатори якого прагнуть стверджувати та зміцнювати сімейні цінності в суспільстві.

Кожного року протягом одного тижня подружжя та шлюб стають головними темами в 22 країнах, об’єднуючи для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, церков, бізнесу та всіх небайдужих до цієї теми людей.

“Ми прагнемо привернути увагу суспільства до шлюбу та надати практичні інструменти для побудови, підтримки та вдосконалення шлюбу”, – додають організатори

Читайте також:  Рання зима, «гадюча пацирка» та магія: прикмети й забобони гуцулів у свято Воздвиження

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: