facebook

Італія відкриє кордони для українців: правила в’їзду

З вівторка, 31 серпня, Італія відкриває кордони для українців. Але для в’їзду в країну необхідно виконати обов’язкові умови: заповнити спеціальну онлайн-форму, показати сертифікат про проходження вакцинації або негативний результат тесту на коронавірус.

Пише - джерело.

Італія відкриє кордони для України

Відповідна інформація опублікована на сайті Viaggiare Sicuri. Туристи, які не виконали перераховані вище вимоги, відбувають 5-денний карантин. Після закінчення терміну ізоляції мандрівник може повторно здати тест на коронавірус (щоб дивитися фото, проскролльте до кінця сторінки).

Також Італія відкриває кордони для низки інших країн: Албанія, Саудівська Аравія, Вірменія, Австралія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Бруней, Канада, Об’єднані Арабські Емірати, Японія, Йорданія, Ліван, Косово, Молдова, Чорногорія, Нова Зеландія, Катар, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії (включаючи Гібралтар, острів Мен, Нормандські острови, британські бази на острові Кіпр), Республіка Корея, Республіка Північна Македонія, Сербія, Сінгапур, Сполучені Штати Америки, Тайвань, особливі адміністративні райони Гонконг і Макао.

Читайте також:  "Закінчився препарат": подружжю замість вакцини від коронавірусу вкололи воду (відео)

Згідно з італійським законодавством, ці країни можуть їхати в Італію з 31 серпня “без особливої мотивації”. Однак з урахуванням усіх обмежень, встановлених урядом на регіональному рівні.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: