facebook

Іспити на водіння відтепер можна буде здати тільки у Коломиї та Франківську

З 24 жовтня Івано-Франківській області зменшиться кількість міст, де можна здати теоретичний і практичний іспити на водійське посвідчення. Сервісні центри МВС у Снятині, Калуші та Надвірній таких послуг більше не надаватимуть. Складати теоретичний чи практичний екзамен прикарпатці будуть лише в Івано-Франківську або Коломиї.

Пише - джерело.

Такі зміни в МВС пояснили оптимізацією структури сервісних центрів. У межах цієї реформи, Закарпатський, Львівський та Івано-Франківський сервісні центри об’єднають в єдиний регіональний сервісний центр

Задля оптимізації вирішили закрити три сервісних центри: один на Львівщині та два на Закарпатті.

В Івано-Франківській області, як і раніше, працюватимуть п’ять сервісних центрів: у Коломиї, Снятині, Івано-Франківську, Калуші й Надвірній. Однак, щоб скласти теоретичний чи практичний іспит, прикарпатцям доведеться їхати у Франківськ або Коломию.

За словами начальника єдиного регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Павла Яцини, задля забезпечення попиту, вони збільшать кількість адміністраторів у двох сервісних центрах, які приймають іспити:

“Черг не має виникати, бо ми збільшили масштаб, щоб людям могли вчасно і в необхідній кількості надавати ці послуги. Всі працівники, які працювали в сервісних центрах Івано-Франківської області, всі збереженні. Просто частина адміністраторів перемістилися до тієї ж Коломиї, у місцевий центр”, — зазначив Павло Яцина.

Читайте також:  “В Івано-Франківську карантин лише на папері”: українка в Італії стурбована ситуацією на Прикарпатті

Він також зазначив, що ці нововведення дозволять зробити екзаменаційну процедуру більш прозорою:

“Для чого взагалі це все робиться? У рамках цієї оптимізації, всі хаби, де приймається теоретичний іспит, будуть оснащені великою кількістю камер, для того, щоб не було так званих “мертвих зон”. Також всі автомобілі, в яких відбуваються практичні іспити, будуть оснащені камерами, на яких чітко видно фіксацію рук і ніг інструктора, тобто він ніяк не зможе втрутитися в процес складання іспиту”, — каже керівник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Павло Яцина.

Крім цього, з 24 жовтня прикарпатці отримають змогу записатися онлайн на складення не тільки теоретичного, але й практичного іспиту. Також можна обрати транспортний засіб, на якому майбутні водії складати екзамен, це може бути машина сервісного центру МВС або автошколи.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: