facebook

Інтерв’ю першокласниці з Трускавця стало міжнародним мемом

Дівчинка, що йде в перший клас, розповіла журналістам, чому хоче піти до школи, та стала зіркою соцмереж.

Під час урочистостей з нагоди початку навчального року у Трускавці 6-річна дівчинка розповіла журналістам, чому вона хоче піти до школи, пише Захід.нет. Відео стало вірусним та зібрало десятки тисяч лайків та коментарів у соцмережах. Воно потрапило також на одну з найбільших світових платформ поширення мемів 9GAG, а користувачі соцмереж назвали фразу дівчинки «ідеальним описом життя».

Пише - джерело.

1 вересня журналісти проекту «Трускавець Online» знімали репортаж про початок навчального року у школах міста. Під час урочистої лінійки для першокласників журналісти запитали шестирічну Адель, чому вона хоче піти до школи.

На це запитання дівчинка відповіла: «Бо ми будемо спершу гратись, потім підемо вчитись, потім ще підемо вчитись, потім в інститут, на роботу і потім помрем».

Читайте також:  Анекдот дня: вирішила якось теща перевірити своїх трьох зятів — чи люблять вони її

Це відео одразу стало вірусним та зібрало тисячі лайків та коментарів у соцмережах. У п’ятницю, 4 вересня, розповідь дівчинки з англійськими титрами опублікували на одній з найбільших світових платформ шерингу мемами 9GAG, зібравши близько кількох сотень коментарів. Користувачі пишуть, що їм незвично чути українську мову на такому популярному ресурсі, а фразу дівчинки називають «ідеальним описом життя».

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: