facebook

“Хто не підкориться – матиме неприємності”: придумали, як повернути чоловіків з-за кордону і заставити їх прийти в ТЦК

Народні депутати хочуть заново провести ідентифікацію усіх військовозобов’язаних чоловіків у ТЦК. Причому вони вимагатимуть ідентифікації навіть від українців, які перебувають за кордоном.

Пише - джерело.

На тих, хто не підкориться цій вимозі, очікують неприємні наслідки. Їм блокуватимуть банківські картки, а також позбавлять їх інших можливостей, пише Сьогодні.

Як мають намір “перекривати кисень” злісним ухилянтам, розповів член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Вадим Івченко.

Отже, депутати мають намір ухвалити закон, який передбачатиме обов’язкову переідентифікацію усіх чоловіків призовного віку у ТЦК. При цьому нардепи мають намір піддати тотальному “переобліку” не тільки громадян чоловічої статі, що залишилися в Україні, а й тих, хто правдами і неправдами опинився за кордоном.

Читайте також:  Небо над Києвом закриють за допомогою системи ППО, яка захищає Білий дім

Усі, хто не підкориться цій вимозі, будуть позбавлені банківських та деяких інших послуг. Крім того, їм можуть перестати надавати консульські і нотаріальні послуги.

“Одним із наслідків, наприклад, може бути — не надаватимуться консульські послуги, тобто якщо прострочений паспорт, ніхто нового не надасть.

Він не зможе робити консульські послуги у вигляді доручення, тому що багато хто робить довіреності на суди в Україну, щоб або продати майно, або, даруйте, якось подарувати тощо”, – розповів Вадим Івченко.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: