facebook

Гороскоп на 7 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли все вдасться

День сприятливий для будь-яких починань – як у професійній сфері, так і в особистому житті.

Пише - джерело.

Енергія, що переповнює людину, дозволить зазіхнути на найсерйозніші й найперспективніші проєкти, тому не варто втрачати часу, інакше можна проґавити шанс на успіх. Все, над чим доведеться працювати цього дня, не лише зробиться легко і швидко, а й проіснує довго.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 7 вересня для Овнів

До нових досягнень необхідно братися без баласту – позбудьтеся всіх недоробок і підтягніть “хвости”, інакше вони постійно заважатимуть і тягнутимуть вас назад.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 7 вересня для Тельців

Не варто бігти за всіма “зайцями” одночасно – ризикуєте не встигнути ніде, тому варто визначитися з тим, що для вас найважливіше, і працювати в цьому – пріоритетному – напрямку, відклавши решту на потім.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 7 вересня для Близнят

На робочій нараді сміливо можна висловлювати найсміливіші й найфантастичніші ідеї – колеги приймуть їх із захватом, а керівництво схвалить і вирішить негайно взяти в роботу.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 7 вересня для Раків

Запідозривши близьку людину в непристойному вчинку, не варто приховувати свої побоювання в собі – треба запитати її про все прямо, найімовірніше, ситуація виявиться зовсім не такою страшною, як здається.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 7 вересня для Левів

Головне цього дня – утриматися від різких зауважень і двозначних жартів щодо людей у вашому оточенні, вони можуть сприйняти таку лінію поведінки як навмисну образу.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 7 вересня для Дів

Читайте також:  Гороскоп на 28 грудня: Скорпіонам - допомога близьким, Левам - розмова з начальством

Щоб серйозна розмова з близькою людиною не переросла у тривалий конфлікт, не варто зустрічати її доводи багнетами – краще вислухати й відшукати в них зерно істини.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 7 вересня для Терезів

Не варто висловлювати свою думку, якщо вас про неї не просять: ваше зауваження людина може вважати образливим, тому її реакція виявиться непередбачуваною і, найімовірніше, негативною.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 7 вересня для Скорпіонів

Від роботи над серйозними проєктами цього дня краще відмовитися – час сприятливий для доведення до ладу вже розпочатих справ, не варто також підписувати важливі контракти та укладати серйозні угоди.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 7 вересня для Стрільців

Зустрічі з друзями, навіть якщо ви давно їх не бачили, бажано перенести на інший час – не варто ризикувати багаторічними стосунками, які внаслідок сварки цілком можуть зруйнуватися.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 7 вересня для Козорогів

Щоб на роботі не зіткнутися з неприємними сюрпризами, важливо не виділятися: не виступати з пропозиціями та ініціативами – вони будуть передчасними, і не намагатися вислужитись перед начальством.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 7 вересня для Водоліїв

Не варто ігнорувати свої робочі обов’язки: незважаючи на те, що особливих професійних проривів цими днями не передбачається, зробити все треба так, щоб навіть найсуворіше начальство не причепилося.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 7 вересня для Риб

Не варто робити фінансові вкладення, навіть якщо йдеться лише про закупівлі в супермаркеті – цими днями всі вони виявляться невдалими і залишать по собі неприємне відчуття задурно витрачених грошей.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: