facebook

Гороскоп на 30 грудня для всіх знаків зодіаку: день підбиття підсумків

День, одним із символів якого є дзеркало, показує нам, що у житті немає нічого випадкового – все зумовлено нами самими.

Пише - джерело.

У такі дні люди отримують можливість подивитися на себе – і своє життя – начебто збоку, оцінивши свої вчинки – як помилки, так і досягнення. Символічно, що ця місячна доба випадає на передостанній день року, коли можна – і потрібно – підбивати його підсумки. Аналіз того, що сталося за останні дванадцять місяців, допоможе зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки колишніх подій і скласти плани на майбутнє – як професійного, так і особистого характеру.

Овен
Яке б питання ви сьогодні не вирішували, розраховуйте тільки на свої сили: оточення, включаючи рідних та друзів, буде надто зайняті своїми справами, щоб витрачати час і сили на когось ще.

Телець
Не варто ставати до реалізації важливих проєктів, не зробивши висновків із попередніх дій, інакше ви приречені постійно наступати на ті самі граблі, та й вихідний день для них не підходить.

Близнята
День, коли в будь-яких діях, навіть якщо йдеться про передсвяткові домашні турботи, необхідні рішучість і стрімкість – тільки так можна буде зробити все, що заплановано.

Рак
Спілкуючись із малознайомими людьми – особливо, якщо вони багато вам обіцятимуть, ставте під сумнів будь-які їхні висловлювання – найімовірніше, вони хочуть використовувати вас із корисливою метою.

Лев
Не варто ігнорувати сон, що наснився вам цієї ночі: у ньому цілком може бути підказка щодо того, як вчинити в ситуації, в яку поставило вас життя.

Читайте також:  Гороскоп на 3 червня для всіх знаків зодіаку: день рівноваги та творення

Діва
Радикальних дій, навіть якщо вони стосуватимуться домашніх справ, сьогодні потрібно уникати – результат може виявитися протилежним очікуваному, тому краще зосередитись на рутинній та неквапливій роботі.

Терези
Охочих болючіше вас «укусити» сьогодні буде достатньо, але оскільки їхні нападки свідчать не про ваші, а про їхні проблеми, досить просто їх ігнорувати.

Скорпіон
Частину цього дня бажано присвятити плануванню професійної діяльності, якою можна буде зайнятися вже на початку наступного тижня: підготовка зробить вас впевненішими у своїх силах.

Стрілець
Не варто займатися кількома справами одночасно, навіть якщо йтиметься про передсвяткові домашні турботи – в такому разі велика ймовірність того, що ви жодну з них не доведете до кінця.

Козоріг
Від самого ранку вас можуть здолати лінощі – навіть з урахуванням передсвяткового дня не варто боротися з небажанням щось робити, інакше ви можете зустріти Новий рік зовсім знесиленими.

Водолій
День бажано присвятити роботі вдома: так ви не тільки підготуєтеся до зустрічі Нового року, але й відвернетесь від сумних думок, які можуть зіпсувати вам настрій від самого ранку.

Риби
Не варто братися за вирішення завдання, якщо у вас є хоча б найменший сумнів у тому, що результат може бути позитивним – краще зосередитися на тому, що наперед завершиться вашою перемогою.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: