facebook

Гороскоп на 24 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли Всесвіт буде до нас доброзичливим

Відносно спокійний і день, протягом якого не варто очікувати різких “сплесків” – як негативного, так і позитивного характеру.

Пише - джерело.

Всесвіт буде доброзичливий – якоюсь мірою навіть байдужий – до людей, головне, самим не влаштовувати собі життєві випробування. Інтуїція, яка загостриться в цей час, дозволить не лише передбачити майбутні події, а й відшукати втрачені речі – варто скористатися цією обставиною, щоб знайти навіть те, що, здавалося, випарувалося без сліду.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 24 травня для Овнів

День більш ніж вдалий з професійного боку: однаково успішно будуть просуватися як нові, щойно розпочаті, так і старі, відкладені з різних причин на деякий час, проєкти.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 24 травня для Тельців

Не варто давати людям навколо поради, про які вони не просять, а вже повчати їх, подаючи власну поведінку як зразок, і зовсім протипоказано – можна наразитися на неадекватну реакцію у відповідь.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 24 травня для Близнят

Небажано ділитися своїми професійними та – особливо! – особистими планами з неперевіреними людьми: нема гарантії того, що вони не використають ці знання у своїх – корисливих – інтересах.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 24 травня для Раків

Створяться сприятливі умови для того, щоб максимально успішно презентувати себе – і свої здібності – перед керівництвом: варто скористатися шансом просунутися кар’єрними сходами.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 24 травня для Левів

Сьогодні бажано згадати про те, що всіх справ, як не намагайся, однаково не переробиш, а отже, треба приділяти час не лише роботі, а й відпочинку – особливо для нього сприятливий пообідній час.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 24 травня для Дів

Читайте також:  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 10-16 квітня

Відповідь на важливе питання, яке стосується особистого життя, прийде начебто сама собою – головне, відпустити ситуацію: концентруючись на проблемі щодня і щогодини, ви ні на крок не наблизитеся до її вирішення.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 24 травня для Терезів

Все, що станеться з вами сьогодні, матиме особливе значення, тому важливо звертати увагу на будь-які – навіть незначні – події, вони можуть серйозно вплинути на життя.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 24 травня для Скорпіонів

День ідеально вдалий для того, щоб владнати стосунки з близькими людьми, з якими вас по різні боки розвела сварка: сьогодні ви зможете знайти потрібні слова для примирення.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 24 травня для Стрільців

На відміну від інших знаків зодіаку, вам сьогодні потрібно дослухатися не лише до інтуїції, а й до думки інших людей, особливо тих, кому ви довіряєте – як відомо, одна голова добре, а дві й більше – краще.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 24 травня для Козорогів

Зірки настійно рекомендують вам сьогодні не відволікатися від улюбленої справи – від роботи: чим більше ви сьогодні зробите, тим краще враження справите на нинішніх і, що особливо важливо, потенційних клієнтів.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 24 травня для Водоліїв

Якщо існує проєкт, який ви давно готували, але наразі так і не взяли в роботу, зараз для цього складуться максимально сприятливі умови, тому важливо зробити перший – рішучий – крок.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 24 травня для Риб

Проєкт, над яким ви працювали останнім часом, принесе перші – зокрема й матеріальні – результати, але це не означає, що потрібно зупинятися на досягнутому – продовжуйте працювати далі.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: