facebook

Глава МЗС Кулеба розповів про прийнятний сценарій закінчення війни в Україні

Україна дев’ятий місяць продовжує боротися з російською агресією, і Зеленський розповів про фактор, від якого залежить термін закінчення війни. Але єдиний сценарій, який влаштовуватиме нашу країну – це вихід російської армії з усієї території України.

Пише - джерело.


Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю Сadenaser.

За його словами, Україна намагатиметься реалізувати багато елементів, але “абсолютний мінімальний замінник – росія не знаходиться на нашій території”.

Глава МЗС уточнив, що окупанти мають залишити всю Україну, включаючи Крим, тому що він нічим не відрізняється від тимчасово окупованого Луганська та Донецька, він залишається частиною України.

Читайте також:  Кричали “Слава Україні”, щоб били їх, а не дітей: на звільненій Харківщині розповідають про звiрствa окупантів

У сайту Realist.Online з’явився свій Telegram-канал. Підписуйтесь, щоб не пропускати найсвіжіші та найважливіші новини політики та економіки, культури та техніки.

“І як би не ставилася до цього росія чи будь-яка інша країна, ми не повинні втручатися в цей наратив, який говорить, що це особлива територія, до якої потрібно ставитись по-особливому “, – додав він.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: