facebook

Франківців кличуть на дегустацію південно-американської кухні від Кріса Уільямса

Містян запрошує на дегустацію південно-американської кухні від посла кулінарної культури США — Кріса Уільямса.

Пише - джерело.

Крісу Уільямсу завжди судилося стати кухарем, він просто ще не знав цього. Залучений до вивчення кулінарії з юних років, він відвідував Le Cordon Blue в Остіні, штат Техас, і незабаром почав подорожувати по всьому світу, працюючи в закусочних в Литві, Англії, США і у всіх проміжних точках. Його ненаситний голод дізнатися все про світові кухні несподівано привів його назад — до його родоводу. Так, у 2012 році відкрився ресторан південної кухні «Lucille’s» названий на честь його прабабусі Люсіль Бішоп Сміт, яка була педагогом, кулінарним новатором і успішним підприємцем.

«Все, що нам відомо про оригінальну американську кухню, це те, що вона прийшла до нас від рабів. Південний дух є базою американської сучасної кухні і це тільки тепер визнається дійсністю. Найкраща їжа, яку я коли-небудь знаходив, де б я не був, є їжею бідних людей. Я вважаю, що це найкреативніша їжа. Це не модна, красива, підроблена їжа. Це просто чесна їжа. І я думаю, я вважаю, що це красиво», – каже Уільямс.

У програмі події:

  • приготування південно-американської кухні прямо у вас на очах: закуски, основні страви та десерт
  • музичний супровід від dj з S2DIO що гратиме на платівках jazz, blues, funk, disco
  • дегустація страв
Читайте також:  “Загроза для здоров’я”: туалетний папір “Обухів 65” масово підробили в РФ, як виглядає фальсифікат, що викликає алергію

Коли: 06.06
О котрій: 18:00
Де: Urban Space 100

На захід потрібно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/H3F2kiduVwjYpGxG7. Вхід вільний.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: