facebook

Франківський аеропорт 10 років не платить за землю

(ім)Потенційний кандидат в мери “нуль з палочкою” Володимир Олійник нарешті навчився писати без помилок граматичних. Зате – купа помилок за змістом.
Перше: “якби тоді виграв Шевченко”, то місто було б в такій самій сраці, як і наш аеропорт, яким тимчасово керує група Коломойського. І, між іншим, вже 10 років не платить за користування 22 гектарами нашої землі в наш бюджет.

Пише - джерело.

Друге: те, що Руслан Марцінків клав бруківку і, за твоєю версією, “клав” на під’їзди, дахи і т.д. – розкажи це виборцям свого округу, на який ти таки реально поклав, на відміну від Віталія Мерінова чи Мстислава Тараса.От мені дивно, як вони з тобою вживаються. Бо вони пашуть, а ти тільки кричиш “Руслаааааан! Ти де?” А на твоєму ж окрузі без твого сприяння здійснено благоустрій території. Але ти це називаєш “клав бруківку”. Ок.

І третє: минулого року ми (точніше – такі, як ти, що молились за перемогу Зеленського) вже зробили помилку, вважаючи, що гірше не буде. А воно, виявляється, буває гірше.

Читайте також:  Справжній цирк і сoрoм: Тимошенко спочатку проголосувала за підвищення тарифів, а потім розповідає, що це злочин проти народу- блогер

І не ображайся, Володя! Ми ж знаємось ще з часів, коли ти працював в “Нашій Україні”. Але тоді ти був доволі адекватним, а зараз… Не розумію, як можна опуститись до такого рівня.

З повагою. Поки що. Хай щастить

Мирон Дмитрик

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: