facebook

Франківські школярі з 23 до 27 жовтня підуть на дистанційне навчання, канікул не буде, – Департамент освіти

На сьогоднішньому виконкомі представники Департаменту освіти обговорили з міським головою Франківська Русланом Марцінківим навчальний процес у місті в найближчий тиждень.

Сьогодні вранці мер Марцінків в ефірі одного з місцевих радіо висловив думку, що франківські школярі з 23 жовтня підуть на канікули – на 4 дні, до 27 жовтня. Це пов’язано з виборчим процесом на місцевих виборах-2020 – більшість шкіл стають виборчими дільницями, голосування на яких буде проводитися 25 жовтня.

Пише - джерело.

Ще раніше Міносвіти рекомендувало відправити школярів на канікули у зв’язку з виборами та підвищенням захворюваності на коронавірус – з 21, а потім і з 15 жовтня.

Нагадаємо, мер Марцінків розпорядився, що школярі у Франківську не йдуть на канікули з 15 жовня. Відтак всі ліцеї міста сьогодні вчаться.

Що стосується подальшого навчального процесу, то Департамент освіти міста вважає недоцільним відправляти дітей на канікули з 23 до 27 жовтня. Натомість директорам шкіл рекомендують перейти в ці дні на дистанційне навчання.

Читайте також:  Шмигаль закликав українців не подорожувати в інші міста через коронавірус

“Департамент освіти рекомендував адміністрації навчальних закладів продовжити навчання у дистанційному форматі, – пояснила заступниця директора департаменту освіти Наталія Микула. – За законодавством, упродовж календарного року має бути 175 днів навчання, щоби навчальна програма була визнана такою, що відбулася. Тож ми пропонуємо до 27 жовтня продовжити навчання дистанцйно, а з 28 жовтня продовжити навчання у звичайному режимі”.

Наталія Микула додала, що було проведене опитування серед директорів шкіл і зійшлися на тому, щоби з 23 жовтня продовжити навчання дистанційно.

А що стосується осінніх канікул, то вони були використані у вересні, на початку навчального року, розтлумачила Микула.

Руслан Марцінків погодив такий варіант навчання для школярів.
“Ці дні хочемо використати на дистанційне навчання, щоби зберегти зимові канікули для дітей в більшому обсязі”, – додала Наталія Микула.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: