facebook

Франківська співачка презентувала нову пісню і кліп про інопланетянку (ВІДЕО)

Франківська співачка Катя Котович (KattyCat) презентувала спільну пісню та кліп з місцевим електронним проектом #MONKEYStuff під назвою “I Need Your Love”. 

Пише - джерело.

Спільну роботу музиканти вирішили записати ще влітку 2017. Зупинились на стилі, який ще мало відомий, але його називають Future Bass.

Більше року тривала робота над піснею, а далі хлопці шукали лейбл для запису, аби він офіційно був доступний у всьому світі і у всіх стрімінгових сервісах. Співпраця вийшла з американським Wonderlust (Indie Music Group), після цього й виникла ідея зйомки кліпу.

“Ідей було багато – з різними любовними сценами і т.д, але зупинились ми на ідеї, яку зараз можете побачити. Спочатку я мала бути роботом. У результаті наш режисер змінив ідею з робота на просто дівчину, яка не з планети Земля, і там не так як тут, і тут все набагато цікавіше, красивіше і головне, живіше ніж у неї там. Кліп був знятий на телефон і зйомки тривали один день. Ми робили дивний кліп з дивною героїнею, тому круту якість картинки ми і не хотіли, а основним для нас було якісні ідеї, монтаж і постпродакшн. Ось що вийшло в результаті, чим ми дуже задоволені”, – розповіла співачка.

Читайте також:  МОЗ змінило карантинні вимоги для навчання в школах

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: