facebook

Франківка відсудила в центральної міської клінічної лікарні понад 3 млн грн за лікарську недбалість

Іванофранківка Олександра Клюба відсудила у центральної міської клінічної лікарні понад 3 млн грн за лікарську недбалість.

Пише - джерело.

Про це йдеться у рішенні Івано-Франківському міського суду від 20 жовтня 2023 року, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

“Хірург, надаючи медичну допомогу неналежно виконав свої професійні обов’язки в результаті недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки. Здійснивши операцію “фронтотомія справа”, в ході якої своїми діями ушкодив задню стінку лобної пазухи. У результаті дій потерпіла отримала перелом внутрішньої стінки лобної пазухи, який відноситься до тяжких тілесних ушкоджень”, — йдеться у тексті рішення.

Читайте також:  Помер 28-річний Андрій Пахолюк з Тисмениці, якому збирали гроші на операцію за кордоном

Суд вирішив стягнути з медзакладу 15 209 грн витрат на лікування, 86 300 грн відшкодування втраченого заробітку та 3 млн грн матеріальної шкоди.

ЦМКЛ може подати апеляцію на вирок суду.

Що відомо про ситуацію Олександри Клюби
Франківка Олександра Клюба потрапила в міську центральну клінічну лікарню з гайморитом, а вийшла з інвалідністю. Жінка звинуватила медиків у непрофесійності та безвідповідальності.

Два роки Олександра Клюба намагалася отримати висновок медико-соціальної експертизи про інвалідність, який врешті отримала 2 червня 2022 року.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: