facebook

Екстрасенс озвучив пророцтво для України на березень 2023 року

Березень стане часом можливостей, Україна зможе звільнити деякі свої території, каже він.

Пише - джерело.

На березень 2023 року українці покладають великі надії, адже багато астрологів прогнозують полегшення з цього періоду, війна нібито почне згасати. Тому ясновидець Валерій Шатилович зробив свій прогноз на перший місяць весни.

 

В інтерв’ю YouTube-каналу PeopleLife він спрогнозував, що в плані економіки нас чекають хороші новини, поля будуть засіяні.

 

У політичному аспекті Шатилович побачив нові обличчя при владі, наш політикум буде йти новим шляхом, але не дуже впевнено. За його словами, “чистки” у владі триватимуть до кінця 2023 року.

Читайте також:  Хаос на російському ТБ і масовий бунт росіян: Денисенко пояснив, хто насправді стоїть за “знищенням путінізму” в РФ

 

Також ясновидець зробив розклад Таро й передбачив, що чекає на українців у воєнному плані:

 

“Конюшина – це знак везіння, це карта щасливих можливостей. Це шанс швидко перемогти, швидко просунутися. Ця карта не говорить про повну перемогу, про досягнення всіх цілей і результатів. Але буде позитив”.

 

У березні, прогнозує Шатилович, буде звільнення окупованих територій. Саме в цьому місяці ми побачимо логічне завершення боїв, що відбуваються в лютому, говорить він.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: