facebook

Експерти назвали 5 хитрощів для крутого сексу

Секс – це не лише про коливання взад-вперед. Це надзвичайно приємний процес, який дарує задоволення вам обом. А якщо ще й не забувати про ці 5 хитрощів, то секс вийде на абсолютно новий рівень.

Пише - джерело.

Якщо ти хочеш отримувати й дарувати ще більше задоволення під час сексу, тобі потрібно взяти на озброєння ці кілька хитрощів.

З їхньою допомогою можна перетворити звичайне заняття сексом на неймовірно приємний процес, від якого ніхто не захоче відмовитися, пише Maximum з посиланням на MPort.

Прелюдії

Попередні ласки приємні та щирі, на думку дам – це прояв чоловічої любові. До того ж прелюдія підготує її до подальшого процесу насолоди. Не варто забувати про те, що партнерці потрібно дещо більше часу для розігріву. Тож варто потурбуватися про те, щоб вона була фізично й емоційно налаштована на секс.

Романтика

Свічки, романтична музика, напівтемрява, квіти та шампанське. Так, це звучить та виглядає шалено банально. Але ніхто не сперечатиметься з тим фактом, що романтична атмосфера позитивно вплине на клімат у спальні. Якщо ти все правильно зробиш, то твоя кохана почуватиметься максимально розкутою та готовою до експериментів.

Читайте також:  Для більшості будь-які спроби урізноманітнити сексуальне життя прирівнюються до збочення, – франківський сексопатолог Володимир Тріщ

Легка агресивність

Можна додати до заняття сексом нотку агресії. Відкрийся первісним відчуттям. Розбуди у собі звіра. Це дозволить їй побачити перед собою сильного та впевненого чоловіка, котрий чітко знає, чого хоче. І конкретно у цей момент він хоче свою партнерку, яка лежить поруч з ним у ліжку.

Фантазії

До заняття сексом потрібно підходити значно ґрунтовніше. Не соромся спитати у своєї коханої, що б вона хотіла спробувати. Це дозволить не лише втілити у життя її інтимні фантазії, а й неабияк урізноманітнити ваше сексуальне життя.

Голос

Мовчазний секс – не найкраще, про що ви могли б мріяти. Це пристрасне заняття просто зобов’язане супроводжуватися вигуками та словами. Ти можеш засипати її компліментами, а також говорити слова, які збуджують. Але не перестарайся, адже заняття сексом не повинне перетворитися на стендап.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар:


Мітки: