Дводенний тур сімома колами комунального пекла: франківчанці, яку затопили сусіди, МІУК відмовляється видати акт (фото)

Франківчанка скаржиться на «Муніципальну інвестиційну управляючу компанію», яка відмовила у видачі акту про фіксацію затоплення квартири.

Про це Наталія Неслав написала в мережі фейсбук.

За словами жінки, 19 травня затопило квартиру її мами за адресою вул. Галицька, буд.128.

“Залило повністю зверху до низу ванну, кухню, коридор і половину вітальні. Коли зайшли у квартиру, то води на підлозі набралося по кісточки – килими плавали, зі світильників і стелі капало, по стінах стікала вода. І так… поки моя мама з сусідами черпали воду, припіднімали на підпорки меблі (що вже почали крутитися), витягали вимоклі ковдри на балкон”, – розповідає жінка.

Франківчанка каже, що будинок знаходиться на балансі КП «Муніципальної інвестиційної управляючої компанії» (МІУК) тому вона одразу ж зателефонувала на гарячу лінію і повідомила про аварійну ситуацію.

“Попросили вжити заходів і прислати інспектора аби зафіксувати ситуацію затоплення в акті огляду. Бо ж квартира на 3-му поверсі, а під нами ще два поверхи вниз сусідів, яких також затопило. З сусідами зверху, що затопили судитись не маю бажання та там і нема з ким, за ними дурка плаче. А от акт потрібен для особистої безпеки і захисту на випадок, якщо сусіди, яких відповідно затопила я знизу захочуть відшкодування завданих збитків, то відповідно б не мали до мене ніяких претензій, бо затопило їх не з моєї вини, я також постраждала (в мене і так купа грошей піде на ліквідацію тої ситуації)”, – розповідає франківка.

Проте у видачі акту оператор гарячої лінії відмовив, посилаючись на те, що таких послуг вони не надають.

“Дали телефон інженера інспектора який обслуговує дану територію і казали уточняти про акт в неї. Подзвонила інженеру-інспектору і вона також відмовила в видачі акту бо вони таких послуг не надають і рекомендувала звертатись до приватного незалежного експерта з оцінки який буде оцінити суму збитків, – каже жінка. – Подзвонила до ТРЬОХ різних незалежних експертів – вони кажуть, що оцінювати нічого не будуть без акту фіксації ситуації від Жеку чи ОСББ. Рекомендували пофоткати хату і настійливо рекомендували “вибити” таки той акт”.

Тому Наталія знову перетелефонувала на гарячу лінію МІУК з приводу аварійної ситуації з вимогою вжити заходів і прислати когось аби скласти акт фіксації ситуації затоплення квартири.

“Цього разу оператор сказала, що відправили сантехніка, який обслуговує нашу територію аби перекрити кран. Рекомендувала дзвонити йому. Подзвонила сантехніку – він сказав, що кран перекрив. Акти огляду чи фіксації ситуації затоплення він не пише, він крани перекриває, а актами завідує інженер-інспектор того по акти рекомендував дзвонити до інженера-інспектора. Подзвонила знов інженеру-інспектору. В акті огляду було відмовлено оскільки вони таке не роблять, – розповідає франківка. – Подзвонила знов на гарячу лінію з вимогою прислати когось аби скласти акт фіксації ситуації затоплення квартири. Оператор рекомендувала написати письмове звернення з проханням видати акт огляду і занести його за адресою вул. Галицька 124 а. І ЗАПЕВНИЛА що у відповідь на це звернення вони мені напишуть чого вони мені цей акт огляду не дадуть”.

Жінка каже, що написала і пішла в офіс МІУКу, проте там було зачинено.

“Інженер-інспектор так і не прийшов. А сантехнік відкрив кран. Чисто просто для на подумати і задуматись. Квартира вся залита. По хаті проводка і лампи. Зі світильників і розеток текло… Сантехнік то кранами завідує… А де електрик який перевірить стан проводки і чи ми не вбємся випадково струмом якщо ввімкнемо ввечері світильник чи будь що інше і проводи закоротить???? До чийого відома відноситься прийти і перевірити чи можна в тій квартирі далі знаходитись і чи вона є безпечною для перебування або хоча б попередити про небезпеку яка може виникнути. До відома Господа Бога і Святого Духа вочевидь і мабуть, до першого летального випадку, – веде жінка. – Ввечері напившись валер’янки пишу вже нормальним почерком письмове звернення. 20 травня письмове звернення заноситься за вказаною адресою. І його ТУПО не приймають. Відмовляються прийняти письмове звернення громадянина (який справно платить квартплату щомісяця!!!) посилають до незалежного оціночного експерта і кажуть що не їх справа вирішувати спори між сусідами з приводу відшкодування завданих збитків”.

 

Читайте також:  Залишився без лапи: у Франківському парку пошкодили фігуру динозавра (ФОТО)

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: